dh bydzia

Forum bydgoskich bikerow


#1 2008-04-20 00:29:29

scottbiker

Użytkownik

Skąd: Białe Błota
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 23
Punktów :   

Olimpia - kto na serwisie

No to mogę już oficjalnie poinformowac, że na serwisie olimpijskim pozostał tylko Uszaty. Tak tak zmieniłem pracę. Kto chętny to może składac papiery. Osobiście nie polecam - kasa na początek marna, a borrat to sknera i najlepiej to bez umowy. Ale co tam kto chce proszę bardzo możecie się pchac.

Jak coś zapraszam do intersportu Postaram się żeby miec te same możliwości co na serwisie w olimpii, albo i większe Ale to się okaże za jakiś czas.


To forum opuszczamy i przechodzimy na http://dhbydzia.xt.pl/ Jest stronka - można pisac newsy, artykuły jak i forum. A na nim trochę większy podział

Offline

 

#2 2008-04-20 20:39:58

nestor

Moderator

11110069
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 8
Punktów :   -1 

Re: Olimpia - kto na serwisie

Darku...Ucho prędzej czy później tez pewnie z tamtej dziury wypierdoli..


----->DirtStreet 4 Life <3<-----
Mój Rowerek!
    Wesoła Ekipa

Offline

 

#3 2008-04-21 21:36:37

scottbiker

Użytkownik

Skąd: Białe Błota
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 23
Punktów :   

Re: Olimpia - kto na serwisie

Do slubu nie zawinie się bo go jego kobieta z domu wywali. A ponoc jest juz jakiś nowy. Ja niestety będe potrzebował trochę czasu żeby wszystko odpalić tak jak trzeba na serwisie. Ale spoko mnie znacie więc co i jak to wiadomo dogadac się można zawsze


To forum opuszczamy i przechodzimy na http://dhbydzia.xt.pl/ Jest stronka - można pisac newsy, artykuły jak i forum. A na nim trochę większy podział

Offline

 

#4 2008-04-21 23:29:43

bordowy

Administrator

583747
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Olimpia - kto na serwisie

Trzymamy kciuki darek


_______________________________

Wesoła Ekipa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anopheles.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.medialna.pun.pl www.k750centrum.pun.pl www.szkolamic.pun.pl